ДП УТНП сплатило працівникам ОНПЗ першу зарплату

2 лютого 2016 року працівникам Одеського нафтопереробного заводу була офіційно виплачена перша заробітна плата, з усіма необхідними відрахуваннями до бюджету і соціальних фондів.
Нагадаємо, 15 грудня 2015 року, за розпорядженням Міненерговугілля України від 4 грудня 2015 року, Державне підприємство УТНП прийняло на відповідальне зберігання та оперативне управління Одеський нафтопереробний завод. Розпорядження профільного міністерства засновувалося на Ухвалі Приморського районного суду м. Одеси від 13 листопада 2015 року.
Даною Ухвалою суд задовольнив клопотання Прокуратури Одеської області про передачу нерухомого майна Одеського нафтопереробного заводу, що було заарештоване в рамках кримінальної  справи проти Сергія Курченко та посадових осіб групи СЄПЕК (рос. – ВЕТЭК), на відповідальне зберігання і оперативне управління - державі, в особі ДП УТПН. Суд мотивував своє рішення необхідністю підтримки майна (трубопроводів, резервуарного парку, електричного, насосного та іншого обладнання) в належному стані.
Коли вказане арештоване майно перебувало на відповідальному зберіганні у ПАТ «Одеський НПЗ», господарська діяльність на підприємстві не велася. Працівники заводу перестали отримувати зарплату з серпня 2014 року, коли С. Курченко накивав п’ятами з України, кинувши людей напризволяще. Доведені до крайнього відчаю та на межі жебрацтва, працівники ОНПЗ  не одноразово влаштовували мітинги і пікети, намагаючись домогтися запуску свого заводу.
«Наразі на Одеському нафтопереробному заводі ведуться підготовчі роботи до подальшого запуску підприємства», - повідомив Генеральний директор ДП УТНП Олександр Горбунов.
Довідка: Повна виробнича потужність ОНПЗ - 2,8 млн тонн нафтопродуктів на рік.
Прес-служба ДП «Укртранснафтопродукт».